Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

AirTag iPhone

Pořád něco hledáte? Pořád něco ztrácíte? Jste nepoučitelní a vaše věci jako by mizely samy od sebe? V tom případě je AirTag jedinečným zařízením právě pro vás. Tahle malá klíčenka se dá připnout na celou řadu předmětů, které pak hlídá. Nemůžete je najít? Vezměte do ruky svůj iPhone a vyhledejte si AirTag – jakmile budete v jeho dosahu, ozve se vám!

Na SWISSTEN.eu najdete nejrůznější Apple příslušenství – včetně AirTagu. Tuhle šikovnou věcičku byste rozhodně neměli minout a hodí se i jako dárek. Výborné je, že částečně komunikuje i s přístroji s Androidem. Majitelé Androidů mohou minimálně přečíst data z AirTagu a zařídit, aby byla ztracená věc vrácena původnímu majiteli. Stoprocentní využití má ale pouze pro iOS.

3 položek celkem
SWISSTEN AirTag klíčenka černá
199 Kč

bezpečné uložení lokátoru AirTag ekologické provedení z PU kůže černé barvy moderní design pevně obemkne AirTag lze přichytit na klíče nebo kterékoliv jiné zařízení  

88100100
Lokalizační čip Apple AirTag – výhodné balení 4ks
2 999 Kč –10 %
2 699 Kč

praktický lokalizátor pro hledání ztracených věcí využívá technologii Bluetooth kompatibilní siPhone, iPadOS 14.5, iPod touch s iOS 14.5. šifrovaný a bezpečný datový přenos...

3603
Lokalizační čip APPLE AirTag
899 Kč –11 %
799 Kč

praktický lokalizátor pro hledání ztracených věcí využívá technologii Bluetooth kompatibilní siPhone, iPadOS 14.5, iPod touch s iOS 14.5. šifrovaný a bezpečný datový přenos.

3513