Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Nabíječky pro notebooky

Vysoce výkonné nabíječky zajišťují rychlé a efektivní nabíjení MacBooků a dalších notebooků. Vyberte si u nás kvalitní nabíječky pro notebooky ▶ do kanceláře i ▶ nabíječky do auta. Máme je v různých barvách a s více konektory. Nabíječka pro notebook tak snadno může posloužit i pro ▶ dobíjení mobilů a tabletů. Nabízíme i speciální ▶ nabíječky pro MacBook s vysokým výkonem, podporou ▶ Power Delivery a dalšími funkcemi.

Nové iPhony a MacBooky se dají nabíjet i bezdrátově s pomocí technologie MagSafe - proto se podívejte i na různé ➡ MagSafe nabíječky a ➡ bezdrátové nabíječky. Nabízíme ale samozřejmě i výkonné ➡ nabíječky pro chytré hodinky Apple Watch a ➡ nabíječky pro bezdrátová sluchátka Apple AirPods.

Přečtěte si na našem blogu obsáhlý článek o tom, ↪ jak se vybavit na home office. Poradíme vám také, ↪ jak vybrat nabíječku a na co si dát pozor. Nebo vás spíš zajímá, ↪ jaké příslušenství potřebujete pro svůj iPhone?

DOPRAVA ZDARMA nad 499 Kč                       ✅ ZBOŽÍ SKLADEM                          ✅ VRÁCENÍ DO 30 DNŮ                   ✅ ZNAČKOVÉ PRODUKTY.

Nejprodávanější

3 položek celkem
Stolní mini adaptér 1
849 Kč

Kompaktní stolní GaN nabíječka s výkonem 65 W, výstupy 2x USB-A a 2x USB-C a technologií rychlého dobíjení PowerDelivery. Baleno v blistru SWISSTEN.

22057100
Sitovy adapter 60W 2
999 Kč

Síťový adaptér s výkonem 60 W pro dobíjení Notebooků a MacBooků. Adaptér je vybaven výstupy 2xUSB-C s technologií rychlého nabíjení POWER DELIVERY pro zařízení s IOS a 1xUSB s...

22013345
SWISSTEN autoadaptér s výstupem 3x CL, 2x UCB-C PD a 1x USB-A QA 3.0, 108W - 216W
699 Kč

3 výstupy autozapalovače pro různá zařízení Power Delivery až 30 W Qualcomm 3.0 pro zařízení s Androidem Max. výkon 108 – 216 W

20114010