Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Selfie tyče

Selfie tyč vám může usnadnit život. Můžete s ní dělat lepší fotky než kdy dřív. Pomůže vám natáčet profesionálně vypadající videa. Stane se vaší prodlouženou rukou - a to až o 97 centimetrů! Jakmile selfie tyč jednou vyzkoušíte, už nikdy se nebudete chtít vracet k obyčejnému cvakání na displeji mobilu. Selfie tyče patří mezi ▶ držáky na mobil a jsou čím dál populárnější. Nabízíme ▶ bezdrátové selfie tyče, stejně jako ▶ selfie tyče s kabelem. V nabídce máme například oblíbenou ▶ selfie tyč Swissten s konektorem jack 3,5 mm anebo ▶ selfie tyč s bezdrátovým dálkovým ovladačem.

Nezapomeňte si s sebou vzít svou selfie tyč i na výlet nebo dovolenou. Až pojedete autem, bude se vám jistě hodit také ➡ držák na tablet na opěrku sedadla. Motorkáři a cyklisté zase určitě využijí ➡ držáky na kolo a na motorku. A aby se vám mobil nevybil, podívejte se na ➡ držáky na mobil s bezdrátovým nabíjením. K nim se hodí mít ➡ autonabíječku a ➡ kabel s vhodným konektorem.

Přemýšlíte, ↪  jak se selfie tyčí pořídit dokonalé fotky? Přečtěte si to na našem blogu. Dozvíte se tam i to, jak funguje bezdrátové nabíjení. A poradíme vám, ↪ jak vybrat ten nejlepší držák na mobil. A nezapomínejte - selfie tyč patří k základnímu ↪ příslušenství pro iPhone.

DOPRAVA ZDARMA na 499 Kč                       ✅ ZBOŽÍ SKLADEM                          ✅ VRÁCENÍ DO 30 DNŮ                   ✅ ZNAČKOVÉ PRODUKTY

 #ShowMore#

Víte, jak vám usnadní život taková selfie tyč? Opravdu hodně. A právě na zjednodušování života a  hledání řešení náročných situací je Swissten specialista. Proto u nás seženete selfie tyče, které vaši ruku prodlouží až o 97 cm a vám tak umožní pořídit jen ty nejkvalitnější snímky s pozadím, které z ruky zkrátka nemáte šanci pořídit.

A víte, jakou mají selfie tyče další výhodu? Nebudete muset při své návštěvě historické památky či jiného turistického cíle zvědavě okukovat další turisty s cílem najít důvěryhodnou tvář, které byste na několik sekund půjčili svůj telefon pro pořízení vašich snímků s pozadím, které si představujete.

Protože vím, že každý náš zákazník je jiný, někdo preferuje vše bezdrátové, jiný hledá jistotu v kabelu, připravili jsme pro vás selfie tyče, které připojíte k chytrému telefonu pomocí protokolu Bluetooth i kabelu. Ať již zvolítevždy můžete mít jistotu, že vybíráte jen to nejkvalitnější zařízení, ve kterém bude váš telefon jako v bavlnce.

Kromě selfie tyčí, u nás najdete i další držáky na mobil do auta a na kolo, které zajistí vašemu telefonu bezpečí v průběhu všech vašich aktivit. Plánujete do selfie tyče uchytit Apple iPhone a máte strach, aby se mu při případném pádu nerozbil displej? Pořiďte mu kvalitní ochranné temperované sklo a budete v klidu.

Jak vybrat selfie tyč?

Při výběru selfie tyče se zaměřte na několik důležitých parametrů. Mezi ně patří nejkratší a nejdelší délka tyče, šířka telefonu nebo kamery, typ přípojení selfie tyče k telefonu (drátové, bezdrátové), způsob ovládání selfie tyče (dálkový ovladač, tlačítko na tyči), případně I materiál.

Selfíčka focená z ruky budou mít vždy jeden nedostatek. Tím je vaše velká hlava a jen minimální výsek pozadí. A to je škoda. Každý, kdo navštíví zajímavou památku anebo vyrazí do přírody, chce, aby z toho, kde je, bylo vidět, co nejvíce. Z ruky nevyfotíte ani vaši celou postavu. K prodloužení vaší ruky jsou právě určeny selfie tyče.

Co je to selfie tyč?

Bez selfie tyče neuděláte dokonalou selfie. To je holý fakt. Takzvaná „selfíčka“ se stala hitem moderní doby a plní se jimi nejen sociální sítě. Selfie fotky můžete pořizovat jen tak z ruky, ale brzy narazíte na to, že vaše ruka není dostatečně dlouhá, abyste byli schopni na fotku dostat i pozadí. A v tu chvíli zjistíte, že potřebujete selfie tyč.

Selfie tyč slouží k pořizování selfie fotografií, což je fotografický autoportrét, na kterém by měla být ideálně vaše celá postava a pokud možno i velký kus pozadí, které je právě tím důvodem, kvůli kterému selfie fotografii pořizujete. Selfie tyče jsou obvykle teleskopické držáky na mobil z plastu anebo kovu, které jsou zakončené držákem na telefon anebo kameru. Mohou být vybaveny i stativovým závitem. Selfie tyč se stativem snadno postavíte, kam bude potřeba, a vyfotíte se i z větší vzdálenosti.

Parametry důležité pro výběr selfie tyče

  • Délka selfie tyče

Určitě neplatí, že nejlepší selfie tyče jsou ty nejdelší. Selfie tyče je potřeba také převážet. Ve složeném stavu by měla mít maximálně okolo 30 cm. Pro běžné focení selfíček pak bude ideální selfie tyč s možností vysunutí okolo 1 m. Narazíte však i na selfie tyče umožňující plné vysunutí až do 2 a více metrů.

  • Velikost mobilu

Hlavním předpokladem úspěšného používání selfie tyče je to, aby do ní bylo možné upevnit váš telefon, případně kameru anebo další zařízení, kterým chcete pořizovat selfíčka. Před nákupem si vždy ověřte maximální rozpětí držáku a ujistěte se, že je větší než šířka vašeho mobilu. Možná budete potřebovat větší prostor i kvůli možnosti uchytit do selfie tyče telefon v pouzdře. Dejte si pozor i na to, že v některých případech může být udávána šířka mobilu, v jiných úhlopříčka (ta bývá často v palcích).

  • Ovládání spouště fotoaparátu

Při výběru selfie tyče hraje roli i to, zda je spoušť fotoaparátu ovládána dálkově anebo je tlačítko přímo na tyči. Na dálkové ovládání narazíte u selfie tyčí, které se k telefonu připojují bezdrátově pomocí Bluetooth. Selfie tyč s Bluetooth představuje zajímavou alternativu k tyčím, které se připojují k telefonu pomocí kabelu s konektorem jack 3,5 mm. Ty mají spoušť na madle.

Náš tip: Nemá váš telefon sluchátkový konektor jack 3,5 mm? Pak použijte redukci Lightning / jack 3,5 mm nebo USB-C / jack 3,5 mm.

Bezdrátové selfie tyče s Bluetooth potřebují nabíjet. V dosahu elektrické sítě je snadno nabijete pomocí přiloženého microUSB kabelu. Pokud jste ale v terénu, je dobré si sebou pro dobíjení selfie tyče vzít také výkonnou powerbanku. Počítejte s tím, že na jedno nabití lze udělat stovky fotek. Pokud se vám ale akumulátor v selfie tyči vybije, budete jí moci používat i tak. Jen nebude fungovat dálkové ovládání a ke spuštění fotoaparátu bude nutný třeba časovač.

  • Materiál selfie tyče

Většina selfie tyčí na mobil je vyrobena z kombinace materiálů. Nejčastěji se jedná o levný plast, odolnou nerezovou ocel anebo lehký hliník. Pro zamezení vyklouznutí selfie tyče z ruky je praktické pokud je vybavena pogumovanou rukojetí. Ta může být vyrobena i z pěny anebo plastu.

Praktické vlastnosti selfie tyčí

  • Selfie tyč na mobil může být vybavena také stativem. Selfie tyč se stativem postavíte kamkoliv na pevný povrch a snadno s ní pořídíte i fotografie z větší vzdálenosti pomocí samospouště anebo dálkového ovládání.

 

  • Jestliže máte rádi extrémní sporty a hledáte nejlepší selfie tyč pro vaši akční kameru, vsaďte na takovou, která je vybavena stabilizací. Díky té se vaše video nebude při natáčení klepat. Některé modely navíc obsahují rovnou i nástavec pro akční kamery včetně GoPro.

 

  • Na selfie tyč s fotografickým závitem snadno upevníte telefon, akční kameru nebo tablet s jakoukoliv šířkou.

 

  • Selfie tyč s Bluetooth patří ke klasice bezdrátových selfie tyčí. Vybavena dálkovým ovládáním vám umožní vytvářet opravdu kvalitní snímky i z velké vzdálenosti.

Nejprodávanější

3 položek celkem
SWISSTEN TRIPOD PRO teleskopická Bluetooth selfie tyč
–7 %
649 Kč

teleskopická bluetooth  selfie tyč 1/4" závit pro GoPro kameru délka vysunutí až 63,5 cm kompatibilní s iOS i Android  

32000400
SWISSTEN selfie tyč s konektorem jack 3,5 mm
199 Kč

teleskopická selfie tyč délka vysunutí až 81 cm k připojení kabelem s konektorem 3,5 mm jack tlačítko spouště přímo na rukojeti kompatibilní s iOS i Android maximální šířka...

32000200
SWISSTEN Bluetooth 3.0 selfie tyč s dálkovým ovladačem
249 Kč

teleskopická Bluetooth 3.0 selfie tyč délka vysunutí až 97 cm součástí balení dálkový ovladač a silikonové pouzdro kompatibilní s iOS i Android

32000300