Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

AirTag a příslušenství

Ztráty a nálezy vás provází každodenně. Patříte do skupiny věčných hledačů pokladů?  A mezi ty poklady patří vaše běžné věci jako jsou klíče, peněženka nebo mobilní telefon? Při ranním shonu už chcete zamykat a najednou nevíte, kam jste si ty vaše klíče, peněženku nebo telefon položili? Stává se to každému a celkem běžně. Ale opět existuje v tomto případě šikovná věcička, která vám dokáže v těchto okamžicích efektivně pomoci a urychlit znovunalezení dočasně ztraceného pokladu. Takže co to je? Jedná se o lokalizační čip od Apple. Tento čip ► APPLE lokalizační čip AirTag si připevněte na předmět, který často ztrácíte. AirTag vám dočasně ztracený předmět nalezne, pokud si nainstalujete příslušnou aplikaci „Najít“ („Find My“) do vašeho ► iPhone nebo ► iPad. Prozvoníte konkrétní ztracený předmět a AirTag začne vydávat zvukový signál. Můžete sáhnout i po ► SWISSTEN AirTag klíčence nebo po ► APPLE lokalizačním čipu AirTag po 4 kusech.

 Aby tato vychytávka fungovala, je potřeba mít váš iPhone nabitý. A pokud se ocitáte v prostředí bez dosahu elektrické sítě, poslouží vám dobře ➡  powerbanky.

Nejste si jistí, ↪ jak spárovat AirTag s vaším iPhonem? V tom případě zavítejte na náš blog, kde vám rádi poradíme.

Nejprodávanější

3 položek celkem
SWISSTEN AirTag klíčenka černá
199 Kč

bezpečné uložení lokátoru AirTag ekologické provedení z PU kůže černé barvy moderní design pevně obemkne AirTag lze přichytit na klíče nebo kterékoliv jiné zařízení  

88100100
Lokalizační čip Apple AirTag – výhodné balení 4ks
2 999 Kč –10 %
2 699 Kč

praktický lokalizátor pro hledání ztracených věcí využívá technologii Bluetooth kompatibilní siPhone, iPadOS 14.5, iPod touch s iOS 14.5. šifrovaný a bezpečný datový přenos...

3603
Lokalizační čip APPLE AirTag
899 Kč –11 %
799 Kč

praktický lokalizátor pro hledání ztracených věcí využívá technologii Bluetooth kompatibilní siPhone, iPadOS 14.5, iPod touch s iOS 14.5. šifrovaný a bezpečný datový přenos.

3513