Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Kabely USB-C / micro USB

Potřebujete nový ▶ nabíjecí kabel? Nebo sháníte ▶ datový kabel? Podívejte se na naši pestou nabídku kabelů s USB-C/micro USB a vyberte si přesně takový, který potřebujete. USB-C je mezinárodním standardem a má ho řada zařízení i příslušenství k mobilům. Na mnoha z nich zároveň najdete i jeho zmenšeninu ve formě micro USB. Vyberte si u nás proto kabel, který bude pasovat do přístrojů od Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG a dalších. Oblíbené jsou krátké kabely jako například ▶ SWISSTEN nabíjecí kabel USB-C / micro USB. Ale stejně tak můžete zvolit kabel o klasické délce 1 metrSWISSTEN datový kabel USB-C / micro USB.

V naší nabídce najdete i jiné nabíjecí a datové kabely s odlišnými konektory. Možná sháníte ➡ kabely USB-A/micro USB nebo potřebujete nový kabel pro iPhone 14 či starší model s ➡ USB-C/Lightning. Ale máme i různé speciální kabely jako například ➡ kabelové redukce USB-C / jack 3,5 mm. A ke kabelům samozřejmě nabízíme i různé ➡ síťové nabíječky nebo výkonné ➡ powerbanky.

Možná ve světě USB standardů trochu plavete. Přečtete si na našem blogu, ↪ jak se vyznat v USB standardech. Pořídili jste si iPhone 15 s portem pro USB-C? Poradíme vám, ↪ co všechno můžete díky kabelu USB-C s iPhonem 15 dělat. Nebo si přečtěte o ↪ USB OTG a k čemu je to dobré.

DOPRAVA ZDARMA nad 499 Kč                       ✅ ZBOŽÍ SKLADEM                          ✅ VRÁCENÍ DO 30 DNŮ                   ✅ ZNAČKOVÉ PRODUKTY.

Nejprodávanější

2 položek celkem
3350 1 swissten datovy kabel usb c micro usb delka 1 m
149 Kč

nabíjecí kabel USB-C / micro USB délka 1m přenese nabíjecí proud až 3A pro nabíjení starších typů smartphonů s konektorem micro USB

71506511
3341 1 swissten nabijeci kabel usb c micro usb delka 0 4 m
179 Kč

nabíjecí kabe lUSB-C / micro USB délka 0,4 m přenese nabíjecí proud až 3A pro nabíjení starších typů smartphonů s konektorem micro USB

71506510