Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština
1 položek celkem
SWISSTEN S-Grip M5-CD1 magnetický držák na tablet do CD mechaniky Swissten
305 Kč

magnetický držák do auta na tablet a mobil instalace do CD mechaniky díky uchycení pod palubní deskou nebrání výhledu rotační mechanismus s možností natočení o 360°

65010501

Do aut, která mají v autorádiu i CD mechaniku, je víc než výhodné pořídit si šikovný držák na tablet určený právě do CD mechaniky. Takové držáky na tablet jsou výhodné v několika ohledech – tablet pevně přichytí pomocí série několika silných magnetů, takže nemůže spadnout ani při drncavější jízdě; nepřekáží řidiči ve výhledu; jsou na dosah pro řidiče i spolujezdce; bezpečně udrží i jakýkoliv smartphone.

Držáky na tablet jsou určené pro různé modely tabletů, například iPad, ale poslouží i na smartphone, například iPhone. Stačí nalepit na zařízení několik tenkých plíšků, které jsou přibalené u držáků na tablet, díky čemuž magnety dokonale zafungují.

Magnetické držáky na tablet nemají integrovanou nabíječku, ale nijak nebrání v nabíjení tabletu. Díky CL adaptéru tak můžete v klidu nabíjet i během jízdy – stačí mít nabíjecí kabel s vhodným konektorem.