Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Bez nabíječky Do ventilace auta Gravitační Na mobil

Na první pohled mohou gravitační držáky na mobil připomínat klasické čelisťové držáky na mobil. Ale princip jejich fungování je jiný a mnohem zajímavější. Jakmile do nich smartphone vložíte a zatíží se spodní část držáku, tak samotná váha smartphonu způsobí, že boční čelisti zaklapnou přesně tak, že bezpečně přichytí mobil.

Gravitační držáky na mobil jsou určené do ventilace auta. Pro mnoho řidičů je to příjemnější než mít držáky na palubní desce nebo čelním skle, kde jim mohou překážet ve výhledu. Smartphone je tak vždy na dosah, dá se snadno ovládat a můžete jeho prostřednictvím telefonovat nebo používat třeba navigaci.

Některé gravitační držáky na mobil disponují otočným kloubem a smartphone v nich tak může být položený na šířku i na výšku. K jeho bezpečnému uchycení není nutné lepit na něj jakékoliv magnety. Při výběru vhodného gravitačního držáku je třeba pouze zohlednit úhlopříčku vašeho smartphonu – aby se do držáku vešel. Obecně jsou vhodné pro mobily do velikosti cca. 6,5“.

1 položek celkem
SWISSTEN držák telefonu do auta Gravity G1-AV3
349 Kč

gravitační držák telefonu do auta pro telefony od 3,5" do 6,5" uchycení do mřížky ventilátoru uchycení telefonu pevným pružinovým klipsem možnost natočení telefonu na výšku i...

65010602