Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Bez nabíječky Na čelní sklo Čelisťové Na mobil

Čelisťové držáky jsou mezi lidmi oblíbené, protože jsou velmi variabilní a lze do nich umístit mnoho různých modelů smartphonů včetně iPhone, jelikož čelisti se dají podle potřeby roztahovat a zužovat. V rámci držáků na mobil je to skvělé řešení pro všechny majitele chytrých telefonů, kteří čelistem věří víc než jiným typů uchycení.

Tyto čelisťové držáky na mobil se umisťují na čelní sklo automobilu, což mnoha lidem vyhovuje zejména proto, že mohou sledovat displej telefonu, aniž by zároveň přestali sĺedovat provoz na vozovce. Některé lidi ale držák na čelním skle ruší a musejí pro něj najít to nejvýhodnější místo, aby jim nepřekážel, ale zároveň dobře sloužil.

V držáku na mobil s čelistmi je možné smartphone i nabíjet, a to s pomocí CL adaptéru nebo powerbanky. Stačí jen je propojit kabelem s příslušnými konektory.

1 položek celkem
SWISSTEN držák telefonu do auta S-Grip S1 (EKO BALENÍ)
EKO balení
–71 %
99 Kč

univerzální držák telefonu do auta s přísavkou k instalaci na čelní sklo nebo palubní desku v balení speciální 3M podložka pro hrubé povrchy pro telefony o velikosti od 3,5"...

65009900ECO