Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Dotykový displej plastový Elegantní

Nejlepší kombinace s iPhone, Samsung Galaxy nebo jiným chytrým telefonem? Zaručeně chytré hodinky! Propojte je pomocí Bluetooth a svůj chytrý telefon už skoro ani nebudete muset používat – chytré hodinky s dotykovým displejem vám ho v mnoha oblastech plnohodnotně nahradí. Jsou malé, ale praktické, šikovné a umí toho spoustu.

Přitom není pravda, že musejí nutně vypadat jako malá černá kostička. Vyrábějí se i elegantní chytré hodinky, které vypadají skoro jako ty běžné „hloupé“, ale zároveň jako ty nejlepší jejich modely. Elegance z nich čiší každým milimetrem. Možná ji trochu narušuje jen jejich plastový pásek, který se vyrábí z kvalitního silikonu a lidé ho oceňují pro jeho pohodlnost, příjemný materiál na dotek a odolnost. Pokud byste ale stáli o jiný typ řemínku na hodinky, nemusí to být problém – některé chytré hodinky totiž mají řemínek vyměnitelný.

2 položek celkem
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 42-44 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek pro chytré hodinky. Pro většinu modelů Apple Watch. Šířka 42 až 49 mm. Nastavitelná délka 14,8 až 18,7 cm. Různé barvy.

46000114
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 38-40 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek. Pro chytré hodinky Apple Watch. Různé barvy. Šířka 38 až 41 mm. Nastavitelná délka 14 až 18 cm.

46000104