Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Dotykový displej plastový Sportovní

Chytré hodinky s dotykovým displejem? To už je skoro úplná klasika a každý je buď už viděl nebo je dokonce má. Zajímavé jsou ale jejich různé varianty, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele – nebo vyhoví těm nejaktivnějším. Pro druhou jmenovanou skupinu jsou tu sportovní dotykové chytré hodinky, které vám pomohou cvičit efektivněji a být v kondici rychleji.

Nosit hodinky při sportu se může leckomu zdát zvláštní, ale tomuto typu chytrých hodinek to vůbec nevadí. Možná i díky tomu, že mají plastový řemínek, který je na ruce příjemný i při sportování, nevadí mu voda, pot ani jiný typ vlhkosti, dobře se nandavá na paži i sundavá dolů.

Chytré hodinky jsou skvělé v tom, že přes Bluetooth komunikují s vaším chytrým telefonem, ať už máte iPhone, Samsung Galaxy nebo jakýkoliv jiný. Můžete tak přes ně volat, přijímat hovory, posílat zprávy nebo přijímat různé druhy notifikací.

2 položek celkem
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 42-44 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek pro chytré hodinky. Pro většinu modelů Apple Watch. Šířka 42 až 49 mm. Nastavitelná délka 14,8 až 18,7 cm. Různé barvy.

46000114
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 38-40 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek. Pro chytré hodinky Apple Watch. Různé barvy. Šířka 38 až 41 mm. Nastavitelná délka 14 až 18 cm.

46000104