Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Držáky do auta a na stůl iPhone

Držáky do auta a na stůl pro iPhone jsou nejen praktické, ale zejména při jízdě se jedná doslova o bezpečnostní prvek. Vždy je výhodné váš iPhone umístit na takové místo a do takové pozice, abyste ho měli na dosah, dobře jste na něj viděli, ale aby vám zároveň nikde nepřekážel.

Proto SWISSTEN.eu nabízí velké množství různých typů držáků do auta a na stůl pro iPhone (i jiné typy mobilů). Na stole si je můžete postavit, kam potřebujete. V autě je lze umístit na palubní desku, na čelní sklo, do CD mechaniky nebo třeba do ventilátoru. Některé držáky do auta se dávají třeba také na opěrku předního sedadla.

Výhodou držáků do auta a na stůl pro iPhone je taktéž to, že řada z nich zároveň dokáže fungovat i jako bezdrátové nabíječky. Když do nich tedy telefon nechcete jen odložit, můžete ho v nich rovnou i dobít, což se vždycky hodí. Obvykle jde o bezdrátové nabíječky, ale v některých držácích můžete nabíjet i klasicky nabíjecím kabelem.

3 položek celkem
SWISSTEN MagSafe držák do auta s bezdrátovým nabíjením, 15 W
899 Kč

Vysouvací rameno držáku Otočný kloub Kompatibilní s MagSafe Výkon až 15 W

65010610
SWISSTEN držák do ventilace auta S-GRIP AV-1 (samoprodavač)
199 Kč –25 %
149 Kč

držák telefonu do auta snadné přichycení do mřížky ventilátoru s rozpětím 55-80 mm (zvládne telefony s rozměrem 3.5"-7") výborný poměr cena/výkon kuličkový kloub umožňuje...

65010401BOX
SWISSTEN MagSafe magnetický držák do ventilace s bezdrátovou nabíječkou 15 W
899 Kč

magnetický držák Swissten s bezdrátovým dobíjením do mřížky ventilátoru pro telefony série iPhone 12 a vyšší výkon až 15W kompatibilní s MagSafe  

65010609