Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Kabely USB-C/USB-C s délkou 1m.

Kabely s konektory USB-C a USB-C patří ke klasice mezi kabely. Použít je můžete jako datové i jako nabíjecí. Propojíte jimi například notebook či MacBook s telefonem, tabletem, powerbankou anebo reproduktory.

Právě tento typ kabelů je nejčastěji využíván pro propojení nabíječky do auta anebo síťového nabíjecího adaptéru s telefonem, tabletem, hudebním přehrávačem anebo jiným typem elektronického zařízení, které potřebujete dobíjet.

Kabely s koncovkami USB-C/USB-C patří k nejuniverzálnějším typům datových a nabíjecích kabelů.

Délka 1 m předurčuje tento typ kabelů k použití na pracovním stole nebo na nočním stolku, pokud potřebujete telefon dobíjet přes noc. Hodí se ale i pro nabíjení telefonu z autonabíječky. Využijete je k synchronizace dat, stahování hudby, ale i nabíjení. Jde o nejuniverzálnější kabely vůbec.

2 položek celkem
3353 1 swissten tpu datovy kabel usb c usb c delka 1 m
199 Kč

Nabíjecí kabel USB-C / USB-C. Délka 1 m. Přenese nabíjecí proud až 3A. Použitelný pro většinu Apple zařízení i telefonů s Androidem.

71506515
APPLE originální nabíjecí kabel USB-C/USB-C 1m (retail pack)
590 Kč –40 %
349 Kč

kompatibilním s vybranými modely MacBook i iPad. délka 1 m. vhodný knabíjení i datové synchronizaci. lze použít pro spojení mezi libovolnými zařízenímiUSB-C konektory.

MUF72ZM/A