Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

MagSafe kompatibilní iPhone

Mobilní telefony iPhone řady 12 a vyšší už jsou vyráběny tak, že jsou takzvaně MagSafe kompatibilní. To znamená, že je lze umístit do nabíječek, nabíjet je z powerbanek a přikládat na ně speciální magnetické nabíječky, na které se díky sérii silných magnetů bezpečně přichytí, magneticky se zarovnají a může začít proces nabíjení. V takové MagSafe nabíječce iPhone bezpečně drží a nespadne. MagSafe technologie navíc minimalizuje ztráty energie, k nimž jinak při klasickém bezdrátovém nabíjení dochází.

MagSafe kompatibilní zařízení nabízí samozřejmě i SWISSTEN.eu. Vyzkoušet můžete bezdrátovou Apple MagSafe nabíječku pro iPhone a AirPods, MagSafe kompatibilní gelové pouzdro nebo Apple nabíjecí adaptéry pro MacBook. V nabídce jsou i různé MagSafe kompatibilní powerbanky, či SWISSTEN bezdrátové nabíječky kompatibilní s MagSafe.

1 položek celkem
SWISSTEN set kovových podložek pro MagSafe pouzdra
–33 %
99 Kč

2 kovové kroužky o tloušťce 0,4 mm vybaveny samolepící 3M vrstvou k nalepení na smartphone s podporou bezdrátového nabíjení pro kompatibilitu s MagSafe bezdrátovým nabíjením

88801408