Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Vrácení zboží (14 dní)

Nejjednodušší cesta jak vrátit/reklamovat zboží je pře následující tlačítka. Vše se tím urychlí o jednotky dnů. Pokud bude někde problém, pokračujte do Stručného shrnutí pod tlačítky a kontaktujte nás podle postupu.

 

Stručné shrnutí

  • Pokud si chcete vrácení uspíšit, poprosíme Vás o zaslání produktu zpět na naši pobočku. K zaslání balíku na naši pobočku můžete využít zdarma služeb Zásilkovny. Stačí přinést zabalený balík s vadným produktem na kteroukoliv pobočku zásilkovny a říct kód: 98296131. Na základě tohoto kódu bude balík zaslán zpět na naše náklady. Do balíku prosím vložte papír, na kterém bude napsáno:

           1) číslo Vaši objednávky

           2) text, že vracíte zboží ve 14 denní lhůtě (pokud nám napíšete, proč zboží nevyhovuje, tak nás to potěší. Není to povinnost. Vylepšujeme služby a posloucháme své zákazníky)

           3) číslo bankovního účtu kam máme zaslat peníze 

  • Neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, rádi Vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám. U nás se nemusíte bát, že bychom vám nevyhověli, to není náš styl. Peníze zpět posíláme většinou do 72 hodin od obdržení zásilky.
  • Zboží na dobírku, pokud nebylo domluveno výslovně jinak, nepřebíráme.
  • Zákon nám přikazuje vyplnit tento dokument. Prosíme, při posílání zboží zpět ho vyplňte a pošlete vytištěný se zbožím nebo emailem na info@swissten.eu. Děkujeme

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení