Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Vrácení zboží (30 dní)

Nejjednodušší cesta, jak vrátit/reklamovat zboží, je přes následující tlačítka. Vše se tím urychlí o jednotky dnů. Pokud bude někde problém, pokračujte do Stručného shrnutí pod tlačítky a kontaktujte nás podle postupu.

 

Stručné shrnutí

  • Pokud si chcete vrácení uspíšit, poprosíme Vás o zaslání produktu zpět na naši pobočku. K zaslání balíku na naši pobočku můžete využít zdarma služeb Zásilkovny. Stačí přinést zabalený balík s vadným produktem na kteroukoliv pobočku zásilkovny a říct kód: 98296131. Na základě tohoto kódu bude balík zaslán zpět na naše náklady. Do balíku prosím vložte papír, na kterém bude napsáno:

           1) číslo Vaší objednávky

           2) text, že vracíte zboží ve 30 denní lhůtě (Pokud nám napíšete, proč zboží nevyhovuje, tak nás to potěší. Není to povinnost. Vylepšujeme služby a posloucháme své zákazníky.)

           3) číslo bankovního účtu, kam máme zaslat peníze 

  • Neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, rádi Vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám. U nás se nemusíte bát, že bychom vám nevyhověli, to není náš styl. Peníze zpět posíláme většinou do 72 hodin od obdržení zásilky.
  • Zboží na dobírku, pokud nebylo domluveno výslovně jinak, nepřebíráme.
  • Zákon nám přikazuje vyplnit tento dokument. Prosíme, při posílání zboží zpět ho vyplňte a pošlete vytištěný se zbožím nebo emailem na info@swissten.eu. Děkujeme