Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Sluchátka AirPods

Maličká sluchátka do uší, která svou kvalitou a špičkovým zvukem dalece přesahují vše od konkurence? To jsou sluchátka Apple AirPods. O tom, že jde o skutečné technologické terno, svědčí, že už jich vzniklo několik generací – koupit si můžete AirPods 2. generace, AirPods 3. generace, AirPods Pro 2. generace nebo třeba AirPods Max.

Je možné připojit je ke všem vašim Apple zařízením, mají prostorový zvuk, je u nich možné sdílení zvuku, automatické přepínání a vše se nastavuje rychle jedním kliknutím. Některé typy jsou voděodolné, mají nabíjecí pouzdro (některé i s MagSafe kompatibilitou) a na jedno nabití zvládnou fungovat nejméně 5 hodin.

Vyberte si u nás ta pravá sluchátka AirPods a používejte je se svým iPhone, iPadem, MacBookem nebo je propojte třeba s Apple Watch.

2 položek celkem
Sluchátka APPLE AirPods 2019
–10 %
3 590 Kč

až 5 hodin nepřetržitého poslechu na jediné nabití hlasové ovládání okamžité spárování pomocí Bluetooth 5.0 až 24 hodin práce a zábavy díky nabíjení z pouzdra konektor...

3507
Sluchátka APPLE AirPods Pro
–8 %
5 490 Kč

až 4,5 hodiny nepřetržitého poslechu hlasové ovládání kompatibilní s MagSafe bezdrátovými nabíječkami režim Sdílení zvuku stupeň krytí IPX4 – odolná vůči vodě...

3504