Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština
2 položek celkem
SMARTOMAT Kidwatch SM22, černé
1 989 Kč

Hlídací chytré hodinky pro děti s pokročilým GPS lokátorem. Kompletně v češtině. Dotykový displej. Kamera a možnost videohovoru. Fotoaparát. Volání na SIM kartu....

4132
Smartomat Kidwatch SM07 modrá
1 699 Kč

chytré hodinky určené pro děti GPS lokalizace SOS tlačítko nastavení bezpečností zóny krátké hlasové zprávy možnost telefonování voděodolnost, krytí IP67

4114

Možná vaše dítko s chytrým telefonem zachází už bravurně a zvládá na něm všechno. Ale možná toho ještě dost neumí. Pokud mu dáte chytré hodinky určené pro děti, plyne z toho pro rodiče mnoho výhod. Kromě toho, že jsou vybaveny GPS lokalizátorem, mohou mít i takzvané SOS tlačítko.

Rodič nebo dítě do chytrých hodinek uloží tři telefonní čísla nebo předpřipraví zprávu – a po stisku tohoto tlačítka hodinky postupně volají na uložená čísla. Pokud je dítě v ohrožení nebo ztracené, je to pro něj ideální možnost, jak si rychle zavolat pomoc.

Kromě toho mají chytré hodinky pro děti samozřejmě i řadu dalších, dnes už klasických funkcí chytrých hodinek. Běžně se prodávají s plastovým řemínkem, který je pro děti pohodlný, netlačí je a dobře se jim zapíná i rozepíná. Řemínky mají různé barvy, stejně jako jsou i dětské chytré hodinky v různých designech.