Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

SOS tlačítko plastový Sportovní

Při sportování se může přihodit ledacos. Pokud se ocitnete v ohrožení, poraníte se nebo se vám udělá zle, nemusí být snadné zavolat si telefonem pomoc. Sportovní chytré hodinky ale mohou být vybaveny speciálním SOS tlačítkem, které stačí v nouzi stisknout a hodinky začnou postupně volat na tři předvolená čísla – případně jim zašlou předem připravenou a uloženou zprávu.

Tyto sportovní chytré hodinky se běžně prodávají s plastovým řemínkem vyrobeným z kvalitního silikonu. Je příjemný, pohodlný, snadno se zapíná i rozepíná a sedí na každou ruku. Řemínky se navíc vyrábějí v různých barevných variantách, takže si můžete vybrat podle svých představ.

V neposlední řadě je nutné připomenout, že sportovní chytré hodinky jsou v některých ohledech jiné než klasické chytré hodinky. Mají řadu nadstavbových funkcí, které využijí právě sportovci nebo cvičící lidé. Měří třeba tep, počet kroků, monitorují spánek a tak dále.

2 položek celkem
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 42-44 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek pro chytré hodinky. Pro většinu modelů Apple Watch. Šířka 42 až 49 mm. Nastavitelná délka 14,8 až 18,7 cm. Různé barvy.

46000114
SWISSTEN řemínek pro Apple Watch silikonový, šířka 38-40 mm
Více barev
249 Kč

Silikonový řemínek. Pro chytré hodinky Apple Watch. Různé barvy. Šířka 38 až 41 mm. Nastavitelná délka 14 až 18 cm.

46000104