Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština
2 položek celkem
SMARTOMAT Kidwatch SM22, černé
1 989 Kč

Hlídací chytré hodinky pro děti s pokročilým GPS lokátorem. Kompletně v češtině. Dotykový displej. Kamera a možnost videohovoru. Fotoaparát. Volání na SIM kartu....

4132
Smartomat Kidwatch SM07 modrá
1 699 Kč

chytré hodinky určené pro děti GPS lokalizace SOS tlačítko nastavení bezpečností zóny krátké hlasové zprávy možnost telefonování voděodolnost, krytí IP67

4114

Při sportování se může přihodit ledacos. Pokud se ocitnete v ohrožení, poraníte se nebo se vám udělá zle, nemusí být snadné zavolat si telefonem pomoc. Sportovní chytré hodinky ale mohou být vybaveny speciálním SOS tlačítkem, které stačí v nouzi stisknout a hodinky začnou postupně volat na tři předvolená čísla – případně jim zašlou předem připravenou a uloženou zprávu.

Tyto sportovní chytré hodinky se běžně prodávají s plastovým řemínkem vyrobeným z kvalitního silikonu. Je příjemný, pohodlný, snadno se zapíná i rozepíná a sedí na každou ruku. Řemínky se navíc vyrábějí v různých barevných variantách, takže si můžete vybrat podle svých představ.

V neposlední řadě je nutné připomenout, že sportovní chytré hodinky jsou v některých ohledech jiné než klasické chytré hodinky. Mají řadu nadstavbových funkcí, které využijí právě sportovci nebo cvičící lidé. Měří třeba tep, počet kroků, monitorují spánek a tak dále.