Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Temperované iPhone 13 Mini

Prevence je důležitá ve všech oblastech života. Co se týká chytrých telefonů, jsou tu jakožto preventivní řešení temperovaná ochranná skla na iPhone 13 Mini – ale jiné velikosti temperovaných ochranných skel samozřejmě pasují také na jiné modely iPhone či na jiné chytré telefony. Tato temperovaná ochranná skla na iPhone 13 Mini se chlubí třídou tvrdosti 9H, odolají škrábancům, při pádu zabrání rozbití displeje, nedostanou se pod ně žádné nečistoty, jsou nečekaně tenká a jejich instalace je jednoduchá.

Vyráběna jsou speciální metodou temperování, což jim dodává neobvyklou pevnost. Při pádu se sice mohou rozbít, ale nerozsypou se na střepy. Displej každopádně vždy plně chrání. A pokud máte zájem také o ochranu zadní části všeho iPhone 13 Mini, je výhodné koupit si pouzdro na mobil, které bude velikostně přesně odpovídat vašemu iPhone 13 Mini.

1 položek celkem
SWISSTEN ochranné temperované sklo Apple iPhone
–39 %
149 Kč

temperované sklo na iPhone povrchová vrstva odpuzuje vodu a nečistoty zaoblené rohy extrémní tvrdost (9H) podpora funkce dotykové vrstvy tloušťka jen 0,3 mm

74501722