Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština
1 položek celkem
SMARTOMAT Kidwatch SM22, černé
1 989 Kč

Hlídací chytré hodinky pro děti s pokročilým GPS lokátorem. Kompletně v češtině. Dotykový displej. Kamera a možnost videohovoru. Fotoaparát. Volání na SIM kartu....

4132

Rádi sportujete? Nebo cvičíte trochu z povinnosti? Ať tak či tak, výhodné je mít při tom na ruce chytré hodinky ve sportovní úpravě. Pomohou vám zefektivnit váš pohyb, mohou v ledasčem poradit, změří tep a propočítají třeba i váš spánek.

Ideální variantou pro sportovce jsou chytré hodinky s vodotěsnou úpravou. Ty totiž dobře odolávají nejen potu, ale i vodě. Nemusíte je tak z ruky v podstatě nikdy sundávat a pořád monitorují vše, co potřebujete. Plus mají samozřejmě řadu klasických chytrých funkcí jako všechny hodinky tohoto typu.

V neposlední řadě je tu řemínek hodinek. Sportovní hodinky se standardně prodávají se silikonovým páskem, který se příjemně nosí a také odolává vodě. Ale je možné, že vám z nějakého důvodu nevyhovuje nebo už má to nejlepší za sebou. U tohoto typu hodinek to není žádný problém – řemínek je totiž vyměnitelný a můžete si proto vybrat jakýkoliv jiný, který do nich bude sedět.