Zákaznická podpora:info@swissten.eu
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Gravírování a potisk produktů

Gravírování a potisk produktů

Naše powerbanky, nabíječky, sluchátka, ale i USB huby vám upravíme na míru. Pomocí gravírování a techniky tamponového potisku vyrazíme nebo natiskneme na vybranou elektroniku vaše logo, obrázek nebo cokoliv si budete přát. Služba je poskytována pouze pro B2B partnery.

Kdy se vám gravírovaná a potištěná elektronika hodí?

  • Když hledáte originální firemní dárek pro své zaměstnance.
  • Když potřebujete reklamní předměty, kterými zaujmete své obchodní partnery.
  • Když chcete, aby byla vaše značka pořád na očích.
  • Když budujete firemní brand a jako dárky nechcete používat bezejmenné cetky z Číny.

 Co si můžete nechat vygravírovat nebo potisknout?

  • firemní logo
  • jméno
  • jakýkoliv obrázek
  • podmínkou je, abychom dostali podklady ve vektorovém formátu.

Co je to gravírování?

Gravírování je proces, při kterém je na povrchu materiálu (např. kovu, skla nebo plastu) vyřezán nebo vyražen pomocí mechanických nástrojů libovolný motiv. Tím vzniká hluboký, trvalý a výrazný potisk, který je odolný vůči opotřebení. Gravírováním můžeme na některý z našich produktů přidat třeba logo vaší firmy anebo věnování. Gravírování zajišťujeme i v menším množství - od 10 produktů. Převážně ho doporučujeme na naše hliníkové produkty. Tam vypadá opravdu skvěle.                  

Tamponový potisk

Na Swissten.eu tiskneme tamponovým tiskem. Ten se hodí na měkké povrchy včetně pouzder na telefon. Tiskneme jednobarevně pomocí měkké gumové hlavice, která je dostatečně elastická a přizpůsobí se i zakřiveným nebo různě tvarovaným povrchům. Tisknout dokážeme na plastové předměty, sklo, keramiku, kov a další materiály. Na potisk si u nás budete muset objednat 50 a více produktů.

 

     Gravírování loga je možné na tyto typy produktů:

     A tyto věcičky vám zase potiskneme tamponovým tiskem:

 

Máte jasnou představu o tom, jak potřebujete upravit na míru některý z našich produktů, ale nejste si jisti, jestli to bude možné? Kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku na janiga@filafox.eu. Pokusíme se vám v rámci technických možností vyjít vstříc.